Bicykel.net štartuje!

Predstavujeme vám nový blog, ktorého zámerom je pozrieť sa trochu hlbšie do sveta bicyklov a cyklistiky. Mali sme pocit, že na slovenskom internete chýba web či blog, ktorý by prinášal zaujímavé články a informácie o cyklistike. Tento blog chce túto situáciu napraviť.

Veríme tomu, že bicykle si zaslúžia viacej pozornosti. Budeme vám pravidelne prinášať články o aktuálnom dianí v cyklistike, takže by vám nemali ujsť žiadne dôležité informácie z Tour de France, Giro de Italia či iných pretekov. Budeme sa snažiť potešiť aj milovníkom techniky, veď vývoj vo svete bicyklov je dynamický a pravidelne prináša rôzne vylepšenia, ktoré robia cyklistiku krajším športom.

Dozviete sa množstvo praktických informácií, ktoré vám pomôžu udržať váš bicykel v perfektnom stave. V rámci našich možností sa vám pokúsime priniesť aj  recenzie a naše skúsenosti s rôznymi značkami bicyklov a príslušenstva.

Dúfame, že vás blog zaujme a podarí sa nám tu vytvoriť komunitu ľudí, ktorí sa budú navzájom deliť o názory a skúsenosti z oblasti cyklistiky k prospechu všetkých milovníkov bicyklov.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *